605 964 848


O firmie

Fibercom to niezwykle doświadczona firma z siedzibą w Kartuzach, działająca od wielu lat na rynku usług optotelekomunikacyjnych. Dostarczamy innowacyjnych rozwiązań, które wspieramy wiedzą doświadczonej kadry pracowników i monterów.

Możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi inwestycjami, związanymi z usługami optotelekomunikacyjnymi i okablowaniem na terenie całej Polski. Działamy kompleksowo, zapewniając szeroki zakres usług, od projektowania sieci i wykonania okablowania, po prace konserwacyjne i usuwanie usterek.

Fibercom to gwarancja najwyższej jakości usług i pełen profesjonalizm działania. Nieustannie trzymamy rękę na pulsie najnowocześniejszych światowych rozwiązań w dziedzinie optotelekomunikacji i telekomunikacji, na bieżąco wdrażając nowe pomysły i technologie. Nasi pracownicy i monterzy regularnie zapoznają się ze światowymi trendami w optotelekomunikacji, rozszerzając swą wiedzę na licznych szkoleniach.

Firma Fibercom może pochwalić się także licznymi certyfikatami, potwierdzającymi wysokie kwalifikacje naszych pracowników i monterów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia i do współpracy.

  • wieloletnie doświadczenie
  • najwyższej klasy sprzęt
  • kompleksowe usługi
  • wiedza udokumentowana licznymi certyfikatami
  • najlepsi monterzy
  • innowacyjne rozwiązania optotelekomunikacyjne
Fibercom
Usługi Optotelekomunikacyjne
Adrian Formella

83-300 Kartuzy
ul. 3 Maja 4/9

Kontakt

footer-mapa
tel. 605 964 848
biuro@serwer2095324.home.pl


NIP: 589 171 44 64
REGON: 221509770
ⓒ2016 Fibercom.pl Strony internetowe StudioGO.pl